Home » Manikúra

Manikúra

VIP Shellac profi salon

 

Nehtová modeláž


Základní ceník nehtových služeb

Spa manikúra 130 Kč
P-shine manikúra 250 Kč
Shellac manikúra 350 Kč
CND Vinylux manikúra 200 Kč
Nové gelové nehty 450 Kč
Doplnění 350 Kč
Lakování, odlakování 50 Kč
Prafínový zábal 170 Kč
Zdobení 30 Kč
Malování Hennou (dle náročnosti) 200 Kč

 

Dárkové poukazy

Na naše služby si můžete zakoupit dárkové poukazy.


CND Shellac™ technologie, která kombinuje jednoduchost aplikace laků s dlouhodobou trvanlivostí nošení a neuvěřitelně vysokým leskem. Díky této skutečně revoluční technologii se barva neodlupuje a vydrží na nehtu, bez poškození mnohem déle. CND Shellac™ se nanáší jako lak, pouze lahvička a štěteček. A odstranění jen v 10 minutách. Žádné pilování či broušení, tudíž žádné poškození nehtu. Výsledek? Minimálně 14-ti denní nádherný zrcadlový lesk, to je prostě návykové! Je mnoho imitátorů, ale pouze jeden CND Shelac™!

 

Novinka – malování Hennou

IMG-20150326-WA0000 IMG-20150326-WA0001

V Evropě je henna známá především ženám, coby přírodní barva na vlasy. Na středním východě se však henna už po staletí používá nejen k posílení vlasů, ale zároveň jako prostředek ke zkrášlení celého těla. Henna se nanese na tělo a po několika hodinách se zaschlá vrstva oloupe a zpočátku světle červený vzor během pár hodin ztmavne a získá na výraznosti. Tento vzor vydrží na kůži přibližně 1-2 týdny. V současnosti se v západním světě těší henna rostoucí popularitě a stále častěji se používá jako dočasná ozdoba kůže, nebo jako „zkušební verze“ nového tetování. V každém případě platí, že henna je přírodní a bezpečná.
Hennou je možno zdobit prakticky kterékoli místo na těle. Henna se navíc výborně hodí ke zdobení dlaní, chodidel a dokonce nehtů. Všeobecně se dá říct, že kolena, oblasti loktů a kloubů, dlaně a chodidla „chytnou“ barvu lépe než např. předloktí, paže, nohy, trup nebo nárt. Výsledná barva kresby hennou závisí mimo jiné i na vlastnostech pleti. Dost záleží na typu pleti – obecně platí, že čím snadněji se opálíte, tím lepší bude výsledek zdobení kůže hennou. U lidí se snědší pletí bývá výsledná barva hnědočervená, zatímco u lidí s velmi světlou pletí a plavými vlasy je výsledná barva žlutooranžová.
Henna působí jako UV filtr – někdy se stává, že po vyblednutí kresby zůstane na pleti její „negativ“ a ten bude vidět tak dlouho, dokud opálení nevybledne.
Liší se Henna na vlasy a HENNA na tělo.